تبلیغات
:: مهران مدیری :: - رضا شفیعی جم هم وارد باغ مظفر شد

:: مهران مدیری ::

رضا شفیعی جم هم وارد باغ مظفر شد

پنجشنبه 14 دی 1385

                    images/20070104/Jam.jpg

حالا که نیمی از مجموعه طنز باغ مظفر را دیده اید، حتما با شخصیت ها و وضعیت عجیب آدمهای این مجموعه آشنا شده اید اما چنان که متداول است ، از نیمه این آثار به بعد شخصیت های تازه ای به این مجموعه ها اضافه می شوند تا بر تنوع و جذابیت این کارها بیفزایند.
باغ مظفر هم از چنین قاعده ای مستثنائ نیست. نادر سلیمانی ، سحر جعفری جوزانی ، شقایق دهقان ، مهران مدیری ، محمدرضا هدایتی ، الیکا عبدالرزاقی و نصرالله رادش بازیگرانی هستند که آنها را در این مجموعه و درنقش های مختلف دیده اید. حتما بنا به قواعد مرسوم منتظر بودید تا بازیگر یا بازیگرانی به این مجموعه افزوده شوند.
پیشتر در خبرها آمده بود که قرار است جواد رضویان به آدمهای این مجموعه اضافه شود؛ اما اتفاقاتی افتاده است که حضور او را در این مجموعه تقریبا منتفی کرده است و به جای او یک بازیگر دیگر حضور پیدا خواهد کرد.
جواد رضویان که پیشتر او را در مجموعه طنزهای پاورچین و جایزه بزرگ دیده بودیم ، درباره حضور نیافتنش در باغ مظفر به ما می گوید: در ابتدا قرار بود من در باغ مظفر نقشی ایفائ کنم که با توجه به پایان یافتن موعد قرارداد من با این سریال و نیز همزمانی با طرح جدیدم ، امکان همکاری من با این دوستان فراهم نشد؛ هرچند که خیلی دوست داشتم در این اثر مهران مدیری حضور داشته باشم.
به گفته جواد رضویان او در حال حاضر درگیر تهیه مجموعه ای به نام موقت قرارگاه مسکونی است که قرار است از شبکه یک سیما پخش شود. بازیگری که قرار است جای رضویان را بگیرد کسی جز رضا شفیعی جم نخواهد بود که او را بزودی در باغ مظفر در یک نقش نسبتا تازه خواهیم دید.
«بامشاد» مجموعه نقطه چین و «پسر خان بالابرره» در مجموعه شبهای برره این بار قرار است نقش یک خان زاده را بازی کند. او که از اقوام خان مظفر زرگنده است و پس از مدتها دوری و بی خبری یکباره سروکله اش از یکی از دهات پیدا شده و میهمان «باغ مظفر»ی ها می شود و البته ناگفته پیداست حضور چنین آدمی چه اتفاقاتی را ممکن است باعث شود.
این روزها کار تصویربرداری این مجموعه در لوکیشنی در خیابان یخچال ادامه دارد و مهران مدیری با وجود عودکردن دیسک کمرش ، پیگیر است تا کار را به پخش برساند.
به هر حال تماشای طنز باغ مظفر برای بسیاری که دنبال جذابیت های یک اثر طنز هستند، هنوز هم دیدنی است.
خصوصا که بدانیم به مجموعه بازیگران قبلی ، رضا شفیعی جم هم اضافه خواهد شد.

منبع: جام جم

با تشکر از آزاده[ پنجشنبه 14 دی 1385 - 09:01 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]