تبلیغات
:: مهران مدیری :: - پیمان قاسم خانی در گفت و گو با آنا

:: مهران مدیری ::

پیمان قاسم خانی در گفت و گو با آنا

پنجشنبه 16 آذر 1385
پیمان قاسم خانی در گفت و گو با «آنا»:
زبان مدیری را خوب می فهمم
پیمان قاسم خانی – نویسنده – در گفت و گو با خبرنگار ادب و هنر آنا گفت: طرح اولیه باغ مظفر را مهران مدیری داد، طرح او درباره  بازماندگان چند نواده از پادشاهان قاجار بود که همچنان خود را صاحب مملکت می دانند ولی طرح عوض شد و داستان فعلی در مورد یکسری از خان های تهران است.
وی ادامه داد: ما در این سریال به شیوه زندگی این خانواده ها و نحوه برخوردشان با آدم های عادی می پردازیم.
ورود یک عروس به این خانواد ه که از نظر این خان ها بی اصل و نصب است آغاز ماجرا است و ...
قاسم خانی در مورد نگارش متن ها گفت: روش نگارش من همان است که در این سال ها در «شب های برره» و «پاورچین» به کار برده ام دور هم می نشینیم و ایده ها را تقسیم می کنیم.
وی در رابطه با همکاری طولانی مدتش با مدیری گفت: ما زبان همدیگر را خوب می فهمیم و همکاری مان هم جواب داده است،  شوخی هایی که در کار است مورد پسند هر دو نفرمان است، مدیری آدم های یک دستی را دور هم جمع کرده، این تیم به بهترین شکل،نکته های متن را بیرون می کشند و عرضه می کنند.
این نویسنده ادامه می دهد: با وجودی که ما وقت کمی برای ضبط برنامه ها داریم، مدیری وسواس خاص خودش را دارد و تا به آنچه مورد نظرش است نرسیم، کات نمی دهد.
قاسم خانی در مورد علاقه اش به کارهای جدی گفت: فعلاً اسمم به عنوان طنزنویس در رفته و کمتر کسی برای کارهای جدی به سراغم من می آید، اما بهترین کاری که در زندگی ام نوشته ام فیلمنامه «نقاب» بود که نسخه اولیه آن را قرار بود سامان مقدم بسازد البته آن طور که شنیده ام در حین ساخت به طور کل داستان تغییر پیدا کرده است
منبع: آنا
با تشکر از نازنین


[ پنجشنبه 16 آذر 1385 - 04:12 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]