تبلیغات
:: مهران مدیری :: - مجموعه ء جدید اصلا 90 قسمت نمی شود

:: مهران مدیری ::

مجموعه ء جدید اصلا 90 قسمت نمی شود

شنبه 1 مهر 1385
                                                                     

     
نه شوخی داریم نه جدی حرف میزنیم،خودمان هم مانده ایم چطوری داریم  حرف میزنیم كه نه شوخی هست نه جدی.با این حال شما خودتون را ناراحت نكنید، فقط اگر باور نمی كنید چشمهایتان را ببندید واین چیزهایی را كه میخوانید مجسم كنید ا به اصل ماجرا پی ببرید.اصل ماجرا خیلی ساده است، مهران مدیری و رفیق رفقایش مقادیر زیادی بیل و كلنگ خریداری كرده اند و دارند نبش قبر میكنند .حالا چرا پلیس ساكت نشسته و اجازه داده آنها همین طور به نبش قبر ادامه بدهند؟سوالی است كه جوابش را كسی نمیداند .در این نبش قبر كه قرار است كلی باعث خنده ما شود ، مدیری تنها نیست برادران قاسم خانی یك طرف قضیه هستتند و جواد رضویان ، سیامك انصاری ، سعید پیر دوست و... پای دیگر قضیه .
اما اصلا این قضیه چیست و و چه ربطی به چهره های هفته  ما دارد ؟
قضیه از این قرار است كه مهران خان مدیری بعد خلق یك ده خالی ، حالا تصمیم گرفته یك كار جدید را آماده و از شبكه  سوم سیما پخش كند.
لابد می پرسید این چه ربطی به نبش قبر دارد؟ ما هم مینوسیم كه ربط این كار به نبش قبر این است كه مدیری این دفعه هوس كرده سراغ خانواده قاجار برود .برای همین كار هم باید یك نبش قبر تاریخی انجام بدهد تا بتواند یك خانواده قاجار درست و حسابی برای سریالش درست كند و آنها را در موقعیت های امروز قرار دهد تا هر شب حسابی هرهر و كركر كنیم و فردایش ، دل وروده هایمان بخیه بزنیم كه باز بتوانیم  شب بعد بنشینیم پای تلویزیون و باز هرهر و كركر كنیم.
اسم این مجموعه هنوز انتخاب نشده ، امانویسنده آن برادران قاسم خانی هستند و بازیگران هم كه خب معلوم است ، از سعید پیر دوست بگیر تا جواد رضویان كه جایش توی شب های برره خالی بود و هر شب یك گل حای او می گذاشتند بین راه برره تا شرره تا جای خالی او را پر كند . این مجموعه اصلا 90 قسمت نمی شود چون به قول محراب قاسم خانی سریال جدید یك داستان كامل دارد و فقط و فقط ، این داستان در 45 قسمت جواب می دهد.
منبع: جام جم
با تشکر از تارا[ شنبه 1 مهر 1385 - 05:09 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : شنبه 15 مهر 1385 - 09:10 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]