تبلیغات
:: مهران مدیری :: - ساخت جنگ تلویزیونی

:: مهران مدیری ::

ساخت جنگ تلویزیونی

یکشنبه 11 تیر 1385
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: تلویزیون و رادیو
در پی امضای تفاهمنامه وزارت تعاون و سازمان صدا و سیما كه با هدف گسترش فعالیت مردمی طی روزهای گذشته انجام گرفته است، یك جنگ تلویزیونی با مشاركت این دو نهاد ساخته می‌شود.
حسین فردرو ـ تهیه كننده و كارگردان این جنگ تلویزیونی ـ با اعلام این خبر، ایجاد روحیه وحدت و تعاون را یكی از هدف‌های ساخت این برنامه عنوان كرد و افزود: این جنگ تلویزیونی از 24 تیر ماه و هر شب به جز روزهای سه‌شنبه و جمعه از شبكه دو سیما به روی آنتن می‌رود.
به گفته وی، نویسندگی این جنگ تلویزیونی را كه تاكنون عنوان قطعی آن انتخاب نشده است، پیمان قاسم خانی، امیرژوله و بهاره رهنما برعهده دارند كه به دلیل كمبود وقت و تعهدات دیگر این افراد عده‌ای دیگر نیز با آنان همكاری كرده و كار بین گروه تقسیم می‌شود.
فردرو با بیان این كه این جنگ تلویزیونی برای نخستین بار در سراسر ایران تولید می‌شود ادامه داد: برای تولید بخش‌هایی از این برنامه هر ماه به یك استان خواهیم رفت و تاكنون 10 استان انتخاب شده كه در برنامه ریزی 10ماهه ما گنجانده شده‌اند.
این تهیه كننده و كارگردان تلویزیونی درباره‌ی آیتم‌های جنگ تلویزیونی مذكور گفت: برای جذابیت بیشتر برنامه آیتم‌ها هر شب تكرار نمی‌شود بلكه به صورت هفتگی به روی آنتن میروند این برنامه كه 5 شب در هفته پخش می‌شود در هر شب دارای حال و هوایی متفاوت است.
حسین فردرو همچنین از حضور 5 مجری كه همگی از هنرمندان سرشناس هستند در این جنگ تلویزیونی خبر داد كه هر كدام اجرای یك شب را برعهده خواهند داشت.
وی ادامه داد: سعی كرده‌ایم از بازیگران سرشناس برای اجرای برنامه استفاده كنیم و در حال مذاكره با افراد هستیم چرا كه بخشی از برنامه در قالبی تقریبا نمایشی اجرا می‌شود.
تهیه كننده این جنگ تلویزیونی اظهار كرد: در یكی از روزهای هفته كاروانی در اماكن خاص و پرجمعیت مستقر می‌شود و هنرمندان از این كاروان پیاده شده و برنامه اجرا می‌كنند.
بخش دیگر این جنگ نیز در سالن‌های سرپوشیده تهران اجرا خواهد شد و از افراد برای حضور در برنامه دعوت به عمل می‌آید. همچنین بخشی دیگر نیز در شهرستانها فعال است.
حسین فردرو در پایان خاطرنشان كرد: این جنگ تلویزیونی در ایام تابستان هر شب و از مهرماه به صورت هفتگی پخش می‌شود.
انتهای پیام
منبع: ایسنا
علیرضا


[ یکشنبه 11 تیر 1385 - 07:07 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]


نوشته های پیشین ...

+ تغییر آدرس
+ تغییر آدرس سایت هواداران مهران مدیری
+ آغاز «دایره زنگی» در روز ملی سینما
+ بازی رزاقی و شاعره "دایره زنگی" پنجشنبه آغاز می‌شود
+ «مدیری» 600 سال بعد را در مریخ به تصویر می‌كشد
+ «امین حیایی» بازیگر «دایره زنگی» شد
+ دو بازیگر جدید به «دایره زنگی» پیوستند
+ سال سینمایی «مهران مدیری»
+ نیما شاهرخ شاهی در "دایره زنگی"
+ ترانه علیدوستی در "دایره زنگی"
+ هدیه تهرانی و مهران مدیری بازیگران اصلی «دایره زنگی» نیستند
+ غول برره در سینمای هند جلوی دوربین می رود
+ گزارشی از جشن دنیای تصویر
+ مهران مدیری: انتشار كتاب دروغ است
+ دو خبر

صفحات :
نمایش نظرات 1 تا 30