تبلیغات
:: مهران مدیری :: - آخرین اخبار از فعالیت های مهران مدیری (اختصاصی مدیری فنز)

:: مهران مدیری ::

آخرین اخبار از فعالیت های مهران مدیری (اختصاصی مدیری فنز)

یکشنبه 21 خرداد 1385

سلام .

امشب با مهراب قاسمخانی تماسی داشتم . صحبت هایی در مورد کار جدید آقای مدیری صورت گرفت و نکات جالبی دستگیرم شد. با هم میخوانیم :

 • گویا تیم آقای مدیری (همان تیم برره) صحبتهای اولیه رو با شبکه 3 برای ساخت یک مجموعه روتین! انجام دادند. مثل اینکه اقای مدیری بازهم قصد داره قولش رو بشکنه و برخلاف آن چیزی که بارها تاکید کرده بود باز هم به برنامه ی نود شبی روی بیاره . البته همانطور که مهراب گفت فعلا صحبت های اولیه انجام شده و هیچ چیز در مورد زمان پخش برنامه مشخص نیست . کار به این منوال خواهد بود که برنامه به طور کامل ضبط خواهد شد و سپس پخش میشه . (که به عقیده ی من ریسک بزرگی است. دلیل موفقیت مدیری همواره این بوده که کارش رو بر طبق سلیقه ی مخاطب پیش برده! در ضبط اینچنینی سلیقه و خواست مخاطب نمیتونه چندان موثر واقع بشه) . قرارداد نگارش متن ها بزودی بسته خواهد شد و تیم نویسندگی برره (شاید با چند تغییر جزیی) کار نگارش مجموعه رو استارت خواهند زد. البته این نکته رو بگم که کار هیچ ارتباطی با برره نخواهد داشت و کلا یک کار جدید خواهد بود. باز هم تاکید میکنم که این کار هنوز 100% نشده و به بعد از برنامه ی اصلی آقای مدیری (که توضیح خواهم داد) موکول شده.

• و اما برنامه ی اصلی آقای مدیری که یک کار جدید و نو خواهد بود که مطمئنا همه هواداران ایشون رو شوکه خواهد کرد!

یک تئاتر طنز با بازی و کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسمخانی ! طراحی دکور و لباس این کار با مهراب قاسمخانی است و تا الآن حضور سیامک انصاری و شقایق دهقان به عنوان بازیگر قطعی شده. صحبت هایی در حال انجام گیری است برای اضافه شدن بازیگران جدید از جمله محمدرضا هدایتی و هادی کاظمی . البته زیاد نمیتوان به دیدن این تئاتر از نزدیک امیدوار بود ! گویا تهیه کنندگان در تدارک اجرای این تئاتر در خارج از کشور هستند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود اولین اجرای این تئاتر کمدی اواسط مرداد ماه (احتمالا در کانادا) خواهد بود و اجرای این برنامه 2 تا 3 ماه طول خواهد کشید. باید منتظر باشیم تا خبرهای جدیدتری از این پروژه به دست برسد ...

• در مورد سینمایی برره (که شبکه 3 وعده ی اونرو داده بود) هم صحبت های خیلی مختصری شده، اما هنوز شبکه مطمئن نیست . فعلا تمرکز آقای مدیری بر روی تئاتر خواهد بود و سپس کار روتین ...

• دوستان زیادی از آلبوم موسیقی جدید آقای مدیری پرس و جو میکنند. خدمت این دسته از دوستان باید بگم که گویا آلبوم آقای مدیری (بدلیل مشکلات کیفیتی) در حال ضبط مجدده و بزودی آماده ی ارائه خواهد بود. DVD کنسرت هم همزمان با این آلبوم روانه ی بازار خواهد شد .


با روشن شدن وضعیت کاری آقای مدیری میتوانیم منتظر سرفصل جدیدی در آثار او باشیم . در کارنامه ی مدیری جای خالی « تئاتر » بسیار خودنمایی می کند و با قطعی شدن این پروژه میتوانیم توانایی های مدیری را در این عرصه (تئــــاتر) نیز محک بزنیم. عرصه ای که اولین سکوی پرتاب مدیری به سوی موفقیت های بزرگ او (در تلویزیون) بوده و به بیان دیگر نقطه ی شروع او به عنوان یک بازیگر کامل و شایسته است. فراموش نکنید که هسته ی اصلی یک بازیگر روی استیج تئاتر شکل گرفته و مدیری هم به عنوان هنرمندی که کلیه ی پله های ترقی را پیموده از این قاعده مستثنی نیست.  

سعی میکنم در غیاب دوست خوبم کیان؛ اخبار تکمیلی رو جمع آوری کنم و در اختیارتون قرار بدم.

منتظر باشید ...

منبع : مدیری فنز

www.ModiriFans.com[ یکشنبه 21 خرداد 1385 - 11:06 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]