تبلیغات
:: مهران مدیری :: - فیلم سینمایی برره

:: مهران مدیری ::

فیلم سینمایی برره

سه شنبه 22 فروردین 1385
 
                       
فیلم سینمایی برره
مهران مدیری بازمی گردد
غافلگیركننده  ترین خبر امسال چی است؟ اكران به رنگ ارغوان یا آفساید، آزمایش موشك شهاب 4، راه اندازی نیروگاه بوشهر، كاهش تورم، قهرمانی تیم ملی در جام جهانی، خداحافظی علی دایی از فوتبال،... چی؟ هرچی بگویید، اشتباه حدس زده اید.
امسال بتركون ترین خبر این است: فیلم سینمایی برره با كارگردانی مهران مدیری ساخته می شود! فیلمی كه در اكران، روی هر چی كما و كلاه قرمزی و تایتانیك هست را كم می كند و هیچ هم از مدیری بعید نیست. یادتان هست ماجرای سریال پاورچین و بعدش فیلم توكیو بدون توقف را؟ الان تازه اوضاع مناسب تر است و ذهن ها آ ماده. به جای آقا مهران، هر كس دیگری هم از روی آن بیلبورد و با  آن لبخند ملیح به ملت نگاه می كرد، دستش می آمد برره چه سوژة توپی برای پول جمع كردن است. مگر ایشان از آن اسكناس جعل كن ها و عروسك و جاسوئیچی سازها كمتر تشریف دارند كه از این خوان گسترده ای كه خودشان پهن كرده اند، بهرة بیشتری نبرند؟ مگر برادران آقاگلیان خدای نكرده مُرده اند كه نتوانند مثل برادران سازندة ماتریكس در كنار مهران جان بتركانند؟ البته مهران مدیری كنار همة این حرف و حدیث ها، حتما یك سریال طنز دیگر می سازد. اسمش را می گذاریم شما حدس بزنید. همة كارها را كه ما داریم می كنیم، این یك كار را شما بكنید. راهنمایی این كه در نام این سریال از دو كلمة برره و چین استفاده شده است
 
-----------------------------------------------
 
از هنر تا تجارت
همه بیلبورد می شوند
واقعا این بازیگرها باید بروند به جان پیر كولر ها، ببخشید جمشید مشایخی(!) و محمدرضا گلزار، شب و روز به درگاه خداوند دعا كنند كه باعث شدند جاده باز شود و بازیگرها بتوانند از بیلبوردها بالا بروند و پولی كه آن بالا هست را به جیب مبارك، واریز كنند. پارسال كه نان بهرام رادان حسابی در روغن بالا و پایین می رفت، چون بهرام خان علاوه بر تصرف بیلبوردها، بیشترین حجم نمایش فیلم را در جشنوارة فجر امسال به خودش اختصاص داد. (منظورمان همان تیزرهای تبلیغ LG است كه اول هر فیلم جشنواره پخش می شد.) این اواخر وقتی هم مهران مدیری با شمایل شیرفرهاد كنار یك بسته چای دیده شد، همه فهمیدند این راه، دیگر خیلی گل و گشاد شده و احتمالا سال بعد، اوضاع بیلبوردبازها، خیلی روبه راه است. مثلا فكر می كنید امسال كدام یك از چهره های محبوب سینما و تلویزیون را در بزرگراه ها و خیابان ها خوشحال و خندان كنار یك چیپسی، پفكی، چیزی خواهیم دید؟ مثلا شاید حاتمی  كیا برای تبلیغ موبایل نوكیا قرارداد بست! (البته نوكیا به فكر رضا كیا نیان هم می تواند باشد.) بهمن قبادی هم سر راه برگشتن از جشنواره های خارجی، شاید به تور تولیدكننده های ماهی قباد خورد! گلشیفته فراهانی هم شاید تبلیغ برنجی را كند كه بعد از پخت، شفته نمی شود! آدامس پرستو هم بعد از استقلال شاید سراغ پرویز پرستویی رفت! راستی سازمان آب هم می تواند كنار تبلیغ آب مایة حیاته از باران كوثری استفاده كند! ادامه بدهیم یا بس است؟
منبع: همشهری جوان
محمد رضا


[ سه شنبه 22 فروردین 1385 - 09:04 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]