تبلیغات
:: مهران مدیری :: - محمدرضا هدایتی و دنیای موسیقی

:: مهران مدیری ::

محمدرضا هدایتی و دنیای موسیقی

دوشنبه 15 اسفند 1384

در تمام مدتی که سریال "شبهای برره" با حضور محمدرضا هدایتی در نقش طغرل از شبکه 3سیما پخش می شد، هیچیک از بینندگان این شبکه نمی دانستند حضور این ژاندارم عجیب و غریب در این روستا تاوان کارهایی است که او در گذشته انجام داده یا این که مجازات کارهایی است که مردم برره انجام داده اند؟!
این افسر وظیفه شناس که قبل از گرفتن خشکه هیچ مجوزی صادر نمی کرد، این روزها با پایان پخش این سریال ، دوران استراحت خود را سپری می کند.
هدایتی به خبرنگار ما می گوید: بعد از این سریال پیشنهادهای مختلفی برای همکاری ارائه شد که ترجیح دادم سراغ کار تازه ای نروم و تنها بازی در سریال "در چشم باد" را دنبال کنم؛ سریالی که پیش از ایفای نقش در "شبهای برره" همکاری خودم را با آنها آغاز کرده بودم.
هدایتی در این سریال که به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی ساخته می شود، در نقش شخصیتی به نام محمود دژگیر مقابل دوربین رفته است. بازی هدایتی در این سریال شامل دو مقطع جوانی و پیری این شخصیت است.
محمود یک افسر نیروی دریایی است که در حمله متفقین دستش قطع می شود و پس از آن به بیان دلمشغولی ها و دغدغه های فکری اش به صورت مقاله نویسی روی می آورد.

به نظر می رسد او بیش از یک سال درگیر این پروژه باشد. البته هدایتی تلاش هایی هم در زمینه موسیقی به عنوان خواننده داشته و به گفته خودش سال گذشته دو کنسرت را در شهرستان های شیراز و اراک در مقام خواننده اجرا کرده است.
البته او می گوید: هنوز برای تهیه آلبوم اقدام موثری انجام نداده ام ، اما در سال آینده شاید پیگیر این مساله هم شوم.
البته چندان تمایل ندارم به عنوان خواننده در این عرصه فعالیت کنم و بیشتر علاقه مندم در رشته موسیقی فعالیت های مختلفی داشته باشم.

منبع: جام جم[ دوشنبه 15 اسفند 1384 - 01:03 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : جمعه 19 اسفند 1384 - 07:03 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]