تبلیغات
:: مهران مدیری :: - مهران مدیری از توقف غیرمنتظره «شب های برره» می گوید

:: مهران مدیری ::

مهران مدیری از توقف غیرمنتظره «شب های برره» می گوید

سه شنبه 2 اسفند 1384

                          

 خبرگزاری انتخاب : كارگردان سریال «شب‌های برره» گفت: پایان «شب‌های برره» فقط بر اساس توافق بین من و مدیران شبكه بود و هیچ اختلافی بین ما نیست.

كارگردان مجموعه طنز «شب‌های برره» گفت: در همین جا به تمام شایعات خاتمه می‌دهم و اعلام می کنم که پایان «شب‌های برره» فقط بر اساس توافق بین من و مدیران شبكه بود و هیچ اختلافی بین ما نیست.

به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از مركز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت اجرایی حوزه ریاست صداوسیما، ‌مهران مدیری در خصوص عدم پخش این سریال گفت: راستش با مشاوره‌هایی كه صورت گرفت تصمیم بر این شد كه پرونده شب‌های برره را در همان 90 قسمتی كه از ابتدا برنامه‌ریزی شده بود، ‌ببندیم.

وی ادامه داد: دلیل این تصمیم پرهیز از افتادن در وادی تكرار و افت كیفیت شب‌های برره بود. خود من هم فكر می‌كنم اگر سریال‌هایی چون شب‌های برره با یك خاطره خوب در ذهن مخاطب ایجاد كرده‌اند به پایان برسد خیلی بهتر است البته این را هم اضافه كنم كه ما هیچ قسمتی را اضافه ضبط نكرده‌ایم و هیچ برنامه‌ای آماده نمایش نداریم.

بازیگر نقش «شیرفرهاد» در مجموعه ی «شب‌های برره» در زمینه تاثیر طنز «شب‌های برره» تصریح كرد: در ابتدای كار ما با انتقادات تندی از طرف منتقدین و روزنامه‌‌ها روبرو شدیم. اما به مرور ثابت شد كه «شب‌های برره» یك كار كمدی، اجتماعی و سیاسی است كه برای مردم تولید شده است.

وی «شبهای برره» را قوی ترین اثر در کارنامه هنری خود معرفی کرد و اضافه کرد: به عقیده خودم قوی‌ترین اثر در پرونده كاریم است و طبق آمار سازمان از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون نیز به شمار می‌آید.

مدیری با اشاره به اینكه حضور در بیلبوردهای تبلیغاتی ربطی به توقف طنز برره ندارد گفت: كار تبلیغاتی برای بازیگران سینما و تلویزیون در تمام دنیا و در كشور ما مرسوم است. اگر شكل كار درست باشد و به شخصیت طرف لطمه وارد نكند اشكالی ندارد.


وی در پایان گفت: من در همین جا به تمام شایعات خاتمه می‌دهم و این را نیز می‌گویم كه پایان شب‌های برره فقط بر اساس توافق بین من و مدیران شبكه بود و هیچ اختلافی بین ما نیست.

منبع: خبرگزاری انتخاب
[ سه شنبه 2 اسفند 1384 - 11:02 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]