تبلیغات
:: مهران مدیری :: - هدیه تهرانی و مهران مدیری بازیگران اصلی «دایره زنگی» نیستند

:: مهران مدیری ::

هدیه تهرانی و مهران مدیری بازیگران اصلی «دایره زنگی» نیستند

دوشنبه 8 مرداد 1386

خبرگزاری فارس: تهیه‌كننده فیلم «دایره زنگی» گفت: بازیگران اصلی این فیلم هنوز انتخاب نشده‌اند و هدیه تهرانی و مهران مدیری، بازیگران اصلی «دایره زنگی» نیستند

سیدجمال ساداتیان، در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: تمام برنامه‌ریزی‌های ما برای تولید فیلم «دایره زنگی» به‌گونه‌ای انجام شده كه از 15 شهریور، فیلمبرداری فیلم آغاز شود.
وی همچنین گفت: علاوه بر مهران مدیری و هدیه تهرانی كه ایفاگر نقش‌های مهمی هستند، نقش‌های اصلی این فیلم را دو بازیگر جوان ایفا می‌كنند كه هنوز انتخاب نشده‌اند.
ساداتیان افزود: البته قرار بود «گلشیفته فراهانی» در این فیلم بازی كند كه به علت سفر او به خارج از كشور، بازی وی در «دایره زنگی» منتفی شد.
ساداتیان، خلاصه داستان «دایره زنگی» را به این شرح در اختیار فارس قرار داد:
«تهران- جمعه؛ محمد و شیرین تنها تا بعدازظهر فرصت دارند هزینه صافكاری ماشین تصادفی را كه سوار آن هستند تامین كنند، شیرین جرات ندارد ماشین پدر را كه یواشكی از خانه بیرون آورده و با آن تصادف كرده، با آن وضع به خانه برگرداند. آنها راهی خانه‌ای در شمال شهر می‌شوند تا با كاری كه انجام می‌دهند، پول موردنیاز را تامین كنند...».
«اصغر فرهادی» در «دایره زنگی» علاوه بر نگارش فیلمنامه‌نویس، به عنوان مشاور كارگردان با همسرش «پریسا بخت‌آور» سازنده مجموعه‌های موفق پیش از حضور در عرصه سینما مجموعه‌های تلویزیونی یادداشت‌های كودكی، پشت كنكوری‌ها و من یك مستاجرم همكاری می‌كند.
كلیه لوكیشن‌های «دایره زنگی» در تهران قرار دارد.

منبع: خبرگزاری فارس[ دوشنبه 8 مرداد 1386 - 12:07 ب.ظ ]
[ویرایش شده در : دوشنبه 8 مرداد 1386 - 08:07 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]