تبلیغات
:: مهران مدیری :: - دو خبر

:: مهران مدیری ::

دو خبر

چهارشنبه 13 تیر 1386
تولید «گنج مظفر» از نیمه گذشت
خبرگزاری فارس: تولید مجموعه سی‌دی‌های «گنج مظفر» به كارگردانی مهران مدیری از نیمه گذشت
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلمبرداری مجموعه سی‌دی «گنج مظفر» كه تولید آن از ابتدای امسال در سكوت خبری آغاز شده بود، به نیمه رسیده است.
                           
بنابراین گزارش، مجموعه جدید مهران مدیری قرار بود در ده نسخه لوح فشرده اوایل تابستان به بازار روانه شود كه با طول كشیدن مراحل تولید این قضیه منتفی شد اما احتمال توزیع بخش اول این مجموعه سی‌دی در اواخر تابستان وجود دارد.
این مجموعه توسط پیمان قاسم خانی و گروهش نوشته شده و بازیگران مجموعه باغ مظفر بدون هیچ گونه تغییری در مجموعه «گنج مظفر» حضور دارند.
به گزارش فارس، داستان‌های كار تازه مدیری، با داستان‌های باغ مظفر تفاوت زیادی دارند و دور از قواعد تلویزیونی تولید شده است.
اتفاقات «گنج مظفر» كه مهران مدیری آن را به دور از شتاب‌زدگی‌های كارهای روتین می‌سازد این بار درباره گنجی است كه خاندان مظفر در پی كشف آن هستند
«شب‌های برره» كتاب شد
خبرگزاری فارس: كتاب «شب‌های برره» حاوی خواندنی‌های تولید این مجموعه تلویزیونی وارد بازار كتاب خواهد شد.
                             
        
  به گزارش خبرگزاری فارس، كتاب «شب‌های برره» قرار است در قالب یك جلد كتاب تمام رنگی همراه با عكس‌های صحنه و پشت صحنه این مجموعه موفق تلویزیونی وارد بازار كتاب شود.
بنا بر این گزارش، در كتاب «شب‌های برره»، مهران مدیری در بخش ویژه‌ای، مقدمه جالبی بر این كتاب حاوی خاطرات خود از تولید این مجموعه نوشته است.
متن فیلمنامه‌های بخش‌های مختلف «شب‌های برره» نیز همراه گفت‌وگوها و نیز عكس‌های منتشر نشده از بابك برزویه، در این كتاب گنجانده شده است.
«شب‌های برره» در سال 84 به عنوان یكی پرمخاطب‌ترین مجموعه تلویزیونی شناخته شد و ركورد ویژه‌ای را نیز از نظر جذب بیننده به خود اختصاص داد
منبع: فارس
با تشکر از الهه


[ چهارشنبه 13 تیر 1386 - 03:07 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]