تبلیغات
:: مهران مدیری :: - پایان تدوین ‌"همیشه پای یك زن در میان است

:: مهران مدیری ::

پایان تدوین ‌"همیشه پای یك زن در میان است

سه شنبه 29 خرداد 1386
همیشه پای یك زن در میان است» آخرین ساخته كمال تبریزی در حال حاضر آخرین روزهای تدوین را توسط حسین زندباف سپری می‌كند.

همچنین صداگذاری فیلم نیز چندی پیش توسط امیرحسین قاسمی‌آغاز شده و هم اكنون درنیمه راه است.

در این فیلم مهران مدیری، رضا كیانیان، حبیب رضایی، گل‌شیفته فراهانی، آهو خردمند، اسماعیل خلج، حسن معجونی، صبا كمالی، حبیب‌الله حداد، سیاوش چراغی‌پور، شبنم مقدمی، مژگان جودی، هنگامه صالحی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «به یك خیابان باریك پر از ترافیك دقت كنید، به اكثر قهرها و دعوای همسایه‌ها، هم محله‌ها و خانواده‌ها توجه كنید، به خیلی از جنگهای تاریخی نگاه كنید، حتی دعوای‌هابیل و قابیل را دوباره مرور كنید، همیشه پای یك زن درمیان است.»

آریا عظیمی‌نژاد موسیقی این فیلم را می‌سازد. نویسنده فیلمنامه رضا مقصودی و كمال تبریزی هستند و بازنویسی نهایی آن را نغمه ثمینی انجام داده،بهرام بدخشانی مدیر فیلمبرداری، مازیار میری مجری طرح، مانفرد اسماعیلی دستیار اول و برنامه‌ریز و سعید شریفی‌كیا مدیر تولید این پروژه هستند. این فیلم به تهیه‌كنندگی محسن علی‌اكبری محصول شركت هفت آسمان است.

این فیلم براساس داستانی از سیدمهدی شجاعی نوشته شده است. در كتاب مجموعه داستان «غیرقابل چاپ» نوشته سیدمهدی شجاعی، داستانی با نام همیشه پای یك زن در میان است دارد كه در كنار چند داستان دیگر از جمله داستان غیرقابل چاپ به نقد زندگی اجتماعی معاصر می‌پردازد.

كمال تبریزی این فیلم را با نگاهی آزاد به این داستان و این كتاب می‌سازد. او پیش‌تر هم فیلم‌سینمایی «گاهی به آسمان نگاه كن» با بازی رضا كیانیان و ‌آتیلا پسیانی را براساس داستان مرشد و مارگریتا نوشته میخائیل بولگاكف ساخت.

منبع: ایران

با تشکر از الهه[ سه شنبه 29 خرداد 1386 - 06:06 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : سه شنبه 29 خرداد 1386 - 06:06 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]