تبلیغات
:: مهران مدیری :: - شب شیشه ای

:: مهران مدیری ::

شب شیشه ای

شنبه 12 خرداد 1386
تهیه كننده شب شیشه‌ای در گفت و گو با فارس اعلام كرد:
تكذیب شایعات؛ «مهران مدیری» بزودی در «شب شیشه‌ای»
خبرگزاری فارس: تهیه كننده برنامه تلویزیونی«شب شیشه‌ای» گفت: توقف در پخش یكی از قسمتهای این برنامه را به خاطر حضور «مهران مدیری» تكذیب می‌كنم.
                            
محمد قنبری در گفت و گو با خبرنگار رادیو وتلویزیون فارس گفت: این یك شایعه است كه یكی از قسمتهای برنامه ما به دلیل حضور مهران مدیری پخش نشده است.
وی افزود: آن شب مهمان برنامه ما آقای مدیری بودند ولی یك برنامه به كنداكتور پخش اضافه شده بود كه بنابر تصمیم مدیران شبكه، برنامه ما به جای آن برنامه حذف شد. ما هم قبل از حضور آقای مدیری در استودیو به ایشان خبر لغو پخش برنامه را دادیم و همه این مطالب كذب محض است كه می‌گویند آن شب مهران مدیری در استودیو حضور داشته و مدیران شبكه به دلیل حضور او پخش شب شیشه‌ای را متوقف كرده‌اند.
وی در ادامه گفت: مهران مدیری از كارگردانهای خوب تلویزیونی است كه همه ما برای او ارزش و احترام بسیاری قائل هستیم و مخاطبان شب شیشه‌ای مطمئن باشند كه مهران مدیری به زودی و در هفته های آتی در این برنامه حضور خواهد داشت.
وی افزود: برنامه شب شیشه‌ای بر اساس برنامه از قبل تعیین شده، آخر خردادماه به پایان خواهد رسید و در ایام تابستان نیز گروه دیگری جنگ تابستانه‌ای را پخش خواهند كرد و ما دوباره با آمدن فصل پاییز با برنامه جدیدی كه به طور حتم رضا رشیدپور اجرای آن را برعهده خواهد داشت باز خواهیم گشت.
وی در ادامه درباره رویكرد برنامه آتی و شبیه بودن آن به برنامه ورزشی نود در قالب برنامه‌های هنری گفت: برنامه آتی ما شبیه به برنامه ورزشی نود نخواهد بود چراكه رویكرد ما صرفا ویژه هنرمندان و بازیگران نیست و از همه اقشار درآن حضور دارند.
وی افزود: طرح برنامه‌ای به سبك نود ورزشی در قالب هنری، برنامه‌ای است كه مدیران شبكه دغدغه ساخت آن را دارند ولی من از چگونگی ساخت و زمان پخش آن اطلاعی ندارم
منبع : فارس
با تشکر از آزاده


[ شنبه 12 خرداد 1386 - 09:06 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : شنبه 12 خرداد 1386 - 09:06 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]