تبلیغات
:: مهران مدیری :: - مدیری با گنج مظفر می آید

:: مهران مدیری ::

مدیری با گنج مظفر می آید

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386
تصویربرداری مجموعه جدیدی از مهران مدیری كه از ابتدای سال با عنوان «باغ مظفر2» در مرحله پیش تولید بود، چند روزی است با نام اصلی «گنج مظفر» آغاز شده است.


    سال گذشته بعد از تولید و پخش مجموعه طنز «باغ مظفر» شایعه ساخت سری جدید این مجموعه شنیده می‌شد و مهران مدیری با آغاز سال جدید تصمیم گرفت این شایعه را به واقعیت بدل كند.
    این نویسنده و كارگردان طنزپرداز تصمیم دارد این دفعه «گنج مظفر» را به جای دیده شدن بر صفحه تلویزیون به‌طور گسترده و در قالب عرضه 10 حلقه سی‌دی روانه بازار كند.
    محل ضبط «گنج مظفر» مدیری، همان باغ مظفرخان زرگنده است. البته مدیری تصمیم دارد، سكانس‌هایی از داستان را خارج از باغ و در لوكیشن‌هایی متفاوت تصویربرداری كند. خبر دیگر اینكه اهالی باغ این دفعه بر سر گنج مظفر ماجراهایی بسیار متفاوت از آنچه در مجموعه «باغ مظفر» دیده بودیم را دنبال خواهند كرد. همچنین این اطمینان را به شما می‌دهیم كه بازیگران «گنج مظفر» همان بازیگران «باغ مظفر» هستند. ضمن اینكه این‌بار اهالی باغ مظفر از محل سكونت خود خارج می‌شوند و در شهر نیز ماجرا می‌سازند. در تركیب عوامل تولید نیز تغییر چندانی حاصل نشده است، جز مواردی چون مدیر صحنه و طراح نور كه به ترتیب محمود سال افزون و عبادالله به‌افروز عهده‌دار شده‌اند. همین‌طور برنامه‌ریزی پروژه كه برعهده لیلا پایانی است. علی رضایی نیز مسوول تداركات «گنج مظفر» است. تهیه‌كنندگی «گنج مظفر» مانند گذشته به طور مشترك برعهده حمید و مجید آقاگلیان است. عرضه دنباله مجموعه‌های موفق تلویزیونی در قالب لوح فشرده تجربه‌ای است جدید كه با عرضه «گنج مظفر» آغاز خواهد شد

منبع: خانواده سبز

با تشکر از کیمیا[ چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 - 10:04 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 - 10:04 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]