تبلیغات
:: مهران مدیری :: - زمان پخش «قرارگاه مسكونی»

:: مهران مدیری ::

زمان پخش «قرارگاه مسكونی»

چهارشنبه 15 فروردین 1386
در گفت‌ و گو با فارس
رضویان: صدا و سیما زمان پخش «قرارگاه مسكونی» را تغییر داد
خبرگزاری فارس: جواد رضویان گفت:‌ قرار بود مجموعه تلویزیونی «قرارگاه مسكونی» نیمه اول فروردین ماه پخش شود كه با توجه به نظر مدیران شبكه زمان پخش آن تغییر كرد.
                        
جواد رضویان كه مجموعه تلویزیونی «قرارگاه مسكونی‌» را برای پخش در ایام نوروز كارگردانی كرده است،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: بنا به توافقاتی كه با شبكه اول سیما داشتیم، كار 29 اسفندماه به شبكه تحویل داده شد و از علت تغییر زمان پخش این مجموعه اطلاعی ندارم.
وی در ادامه اظهار داشت: درباره پخش این مجموعه در نیمه دوم فروردین ماه صحبت شده اما نمی‌دانم كه به قطعیت رسیده یا خیر و مسئولیت پخش این مجموعه و تصمیم‌گیری درباره آن به عهده مدیران شبكه یك است.
وی افزود: این مجموعه در 14 قسمت 45 دقیقه‌ای تهیه شده است و ما با توجه به تعطیلات سه روزه‌ای هم كه در خلال كار داشتیم، توانستیم مجموعه را در 56 جلسه به اتمام برسانیم.
رضویان در ادامه از خوانندگی در تیتراژ و مجموعه تلویزیونی قرارگاه مسكونی خبر داد و درباره نام قطعی مجموعه نیز گفت: آن قدر در جراید و خبرگزاری‌ها با نام قرارگاه مسكونی از این مجموعه یاد كردند كه ترجیح دادم با همان نام برای مردم پخش شود.
تحقیق و نگارش این مجموعه را علیرضا محمودی انجام داده است و موضوع آن درباره تعدادی سرباز در یك قرارگاه است كه برای تعطیلات ایام نوروز تصمیم دارند به مرخصی بروند ولی با مشكلاتی رو به رو می‌شوند كه این مشكلات دست‌مایه اصلی ساخت این مجموعه است.
قرارگاه مسكونی به تهیه‌كنندگی «محمدرضا تختكشیان» ساخته شده و بازیگرانی چون مهران غفوریان، یوسف تیموری، مهران رجبی، یوسف صیادی، علی صادقی، جواد رضویان و ... در آن به ایفای نقش می‌پردازند
منبع: خبرگزاری فارس
با تشکر از الناز جان


[ چهارشنبه 15 فروردین 1386 - 08:04 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : چهارشنبه 15 فروردین 1386 - 08:04 ق.ظ]

[ پیام ()|| سارا ] [عمومی , ] [+]